چهارشنبه, 29 جولای 2015

صعود غرور آفرین تیم هیمالیانوردی استان تهران به قله 7546 متری موستاق آتا + بازگشت به کاشگار، فردا در تهران

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴

اعضا تیم موستاق آتا امروز وارد کاشگار گردند و فردا این شهر را به مقصد شهر ارومچی برای عزیمت به میهن ترک خواهند نمود. لازم به ذکر است برخی از اعضا این تیم روز گذشته در مسیر بازگشت از بیس کمپ به شهر کاشگار در بیس کمپ قله کنگور با اعضا این تیم دیدار نمودند.

سفر برای ایران

ما برای بوسیدن خاک سر قله ها    چه خطرها کرده ایم ، چه خطرها کرده ایم

 ما برای آنکه ایران گوهری تابان شود    خون دل ها خورده ایم ، خون دل ها خورده ایم

 

کوه‌نوردان افتخار آفرین هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان تهران، به سرپرستی آقای کاوه کاشفی،که اخیراً موفق به صعود قله‌ی ۷۵۴۶ متری “موستاق آتا” با شعار ” حفظ کوهها برای تامین آب” و “حمایت از کودکان نقص ایمنی”شدند، روز پنج شنبه ۸ مرداد ماه ساعت ۲۲:۰۰ از طریق فرودگاه امام (ره) به میهن بازمی‌گردند.

 تصاویر و مطالب بیشتر مربوط به این خبر، در ادامه مطلب...

 

هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران ضمن عرض تبریک مجدد به اعضای این تیم ، از هیئتها، باشگاه ها و گروههای این استان وکوهنوردان گرامی  برای شرکت در مراسم استقبال دعوت بعمل می آورد.

افرادی که تمایل به حضور در برنامه استقبال دارند میتوانند برای هماهنگی بیشتر با آقای اعجازی به شماره ۰۹391100190 تماس حاصل نمایند.

تیم ۱۲ نفره اعزامی استان تهران ساعت ۴ صبح دیروز شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ کمپ سه در ارتفاع ۶۸۰۰ متر را ترک و پس از حدود ۱۰ ساعت تلاش، ساعت ۱۳:۴۰ به وقت بیچینگ موفق به صعود این قله ۷۵۴۶ متری گردید. اعضا  ساعت ۱۷ در شرایط جوی نامناسب و وزش باد به کمپ سه رسیده و شب مانی نمودند.

ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه ۴ مرداد تمامی اعضا در سلامت کامل به کمپ اصلی بازگشتند. 

قله ۷۵۴۶ متری موستاق آتا ، با یاری پروردگار بزرگ و با همت و تلاش اعضای تیم، روز شنبه ۳ مرداد ساعت  ۱۳:۴۰ به وقت محلی توسط تیم ۱۲ نفره هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان تهران با شعار ” حفظ کوهها برای تامین آب” و “حمایت از کودکان نقص ایمنی ” صعود گردید.

مفتخریم اعلام نماییم، خانم آرزو جان محمدی نماینده گروه کوهنوردی شهریار در تیم هیمالیا نوردی استان تهران این افتخار را برای هیئت و گروه کوهنوردی شهریار، خانواده محترم وی، خانواده ورزش وکوهنوردی و بانوان گرامی به ارمغان آورده است.

تیم ۱۲ نفره منتخب در پی فراخوان اعلام شده طی برگزاری ۱۸ اردو با حضور بیش از ۱۰۰ ورزشکار زن و مرد گروه ها و باشگاه های استان تهران انتخاب و روز ۱۸ تیر ماه تحت نظارت هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران برای صعود قله موستاق آتا به کشور چین اعزام گردید. لازم به ذکر است این برنامه با حمایت های مالی و معنوی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی اجرا گردیده است.

 کوه‌نوردان کشورمان در حال حاضر در صحت و سلامت در حال بازگشت به کمپ های پایین‌تر هستند.

این افتخار بزرگ را به اعضای تیم، خانواده، باشگاه و گروه های استان تهران و جامعه کوهنوردی ایران تبریک و شاد باش می گوئیم.

اسامی اعضای تیم به شرح زیر میباشد:

هئیت / باشگاه / گروه

سمت

نام و نام خانوادگی

ردیف

هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان تهران

سرپرست

کاوه کاشفی

۱

هیئت کوه نوردی شهر قدس

مربی

مصطفی بدرخانی

۲

پایگاه جستجو و نجات زنده یاد داوودی

مربی

محمدرضا افکاری

۳

باشگاه کوه نوردی تهران

مسئول تدارکات

روح الله علی اکبری

۴

گروه کوهنوردی صنایع هواپیمایی ایران

ورزشکار

ابوالفضل عرب

۵

هیئت کوهنوردی دماوند

ورزشکار

محمد حاجی حیدری

۶

گروه کوهنوردی افق آبسرد

ورزشکار

سید مجتبی حسینی

۷

باشگاه کوهنوردی شقایق

ورزشکار

محمد جلو خانی

۸

باشگاه کوه نوردان آرش

ورزشکار

فاطمه آقاجانی

۹

گروه کوهنوردی شهریار

ورزشکار

آرزو جان محمدی

۱۰

پایگاه جستجو و نجات زنده یاد داوودی

ورزشکار

بیان فاضلی

۱۱

باشگاه کوهنوردی اسپیلت

ورزشکار

آزاده مقدم

۱۲

         

 

 

یکشنبه ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۴

تیم روز شنبه پس از برپایی کمپ دو در اتفاع ۶۱۵۰ متر،تا ارتفاع ۶۵۰۰ متر جهت هم هوایی صعود نمود .تمام نفرات شنبه شب را در کمپ دو سپری نمودند و امروز به کمپ اصلی بازگشتند.

 

اعضای تیم همگی در وضعیت خوبی به سر می برند و فردا را به استراحت خواهند پرداخت.

 

 

چهارشنبه ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۴

تیم سه شنبه شب را در کمپ یک به ارتفاع ۵۴۵۰ مترگذراند و امروز چهارشنبه تا کمپ دو به ارتفاع ۶۱۵۰ متر صعود نموده، پس از هم هوایی و بارگذاری به کمپ اصلی بازگشته است. اعضای تیم همگی در وضعیت خوبی به سر می برند و فردا پنجشنبه را به استراحت خواهند پرداخت.

یکشنبه ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۴

امروز ساعت ۱۵:۳۰ به  وقت محلی ، اعضا تیم به کمپ اصلی در ارتفاع ۴۳۰۰ متر رسیدند و سپس تا ارتفاع ۴۸۰۰ متر هم هوایی نموده و به کمپ اصلی بازگشتند همه اعضا در شرایط خوب به سر می برند....

******

تیم هیمالیانوردی اعزامی به قله موستاق آتا به ارتفاع ۷۵۴۶ متر روز پنجشنبه مورخ ۱۸ تیرماه ۱۳۹۴ به قصد صعود قله موستاق آتا عازم کشور چین شد. مراسم بدرقه اعضا این تیم در فرودگاه امام خمینی تهران ساعت ۱۹:۳۰ عصر ۹۴/۴/۱۸ برگزار شد.

به خود می بالیم که دومین نماینده گروه کوهنوردی شهریار، در تیمهای هیمالیا نوردی استان تهران، خانم آرزو جان محمدی امروز در جمع تیم هیمالیا نوردی قله موستاق آتا حضور دارد.

در این مراسم با شکوه، تیم هیمالیانوردی اعزامی به قله 7546 متری موستاق آتا، در میان بدرقه باشکوه خانواده ها، دوستان، همنوردان، پیشکسوتان، مربیان و مسئولین مربوطه طی مراسمی تهران را به مقصد اورومچی استان شین جیانگ چین ترک نمودند.

در این مراسم، گروه کوهنوردی شهریار، به عنوان گروه کوهنوردی پیشرو در حوزه محیط زیست و توجه به حفظ گونه های گیاهی و جانوری، پیرو حمایت فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران، حمایت خود را از گونه جانوری «کل ایرانی» اعلام نمود.

با آرزوی موفقیت، سلامت و بهروزی برای اعضا تیم اعزامی به قله موستاق آتا، و همنورد عزیزمان، خانم آرزو جان محمدی.

پیشتر، اسماعیل رهگذر، سرپرست گروه کوهنوردی شهریار و اولین نماینده گروه کوهنوردی شهریار در تیمهای هیمالیا نوردی استان تهران، برای صعود به قله 7719متری کنگور به چین اعزام شد.

اخبار به روز رسانی شده ی وی در اولین تلاش ایرانیان در صعود به قله کنگور در اینجا موجود است.

 

 

 

خواندن 1015 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 01 آگوست 2015
برای ارسال نظر وارد سایت شوید