Mohsen Rahnama

Mohsen Rahnama

به گزارش روابط عمومی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان شهریار،اولین دوره کارآموزی پیشرفته ی سنگ با حضور یکی از اعضای هیئت کوهنوردی و گروه کوهنوردی شهریار جناب آقای “محسن رهنما “بر روی دیواره “پل خواب” واقع در ۴۰ کیلومتری گچسر در سه روز متوالی ۱۸ ، ۱۹ و ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۴ با حضور مدرس درجه ی یک فدارسیون جناب آقای حسن جواهرپور برگزار گردید. در این دوره ی کارآموزی انواع حمایت ها ، انواع بالاکشی ها و صعودهای مختلف از قبیل (سرطناب ، کرده ای ، میمونی ، با ابزار مصنوعی) بر روی دیواره ها با درجه ی سختی مختلف با حضور ۶ کارآموز از گروه های و باشگاه های تابعه ی استان تهران از جمله اعضای باشگاه دماوند و گروه کوهنوردی جوان اسلامشهر برگزار گردید .

شایان ذکر است کارآموزان پس از گذراندن این دوره، مدرک پیشرفته ی سنگ را از فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهند کرد. (گزارش متعاقبا به روز رسانی خواهد شد)

اعلام برنامه کوهنوردی جمعه 1393/12/22
صعود به قله توچال 3964 متر
(این برنامه ی صعود، گزینشی است)
گروه کوهنوردی شهریار
سرپرست برنامه: آقای سعید رهگذر
شماره تماس: 09123654991
وسایل مورد نیاز: وسایل کامل زمستانی (کفش تک پوش سنگین، دستکش، یخ شکن، تبر یخ، کلاه زمستانی و عینک کوهنوردی و گتر و هدلامپ)، کارت بیمه ورزشی، یک وعده صبحانه و ناهار
زمان حرکت: بامداد جمعه (از مقابل مسجد کرشته) - 05:00 صبح
مهلت ثبت نام: چهارشنبه ساعت 8 شب

مراسم اولین مجمع عمومی گروه کوهنوردی شهریار با جمعی از مسولان و 135 نفر از اعضا و مهمانان در یک فضای صمیمانه در روز دوشنبه 93/12/11 در تالار سامان شهریار برگزار شد. جلسه ی مجمع گروه که با هدف پیشبرد ورزش کوهنوردی و ایجاد روحیه ی اخلاق پسندیده به منظور بالا بردن سطح علمی ، سلامت جسم و روح برگزار گردید، از اهداف دیگر این مجمع ارائه ی گزارش فعالیت یکساله ی گروه و انتخابات جدید هیئت مدیره ، بازرس و کمیته های اجرایی بود.

بــرنــامـه کـویـــر مـرنــجــاب

تاریخ : 25 و 26 دیماه 93 ( پنجشنبه و جمعه )
ساعت حرکت : 11 صبح پنجشنبه
ساعت برگشت : 11 شب جمعه

خدمات :
1 - میدل باس vip - ♫♪♫
2 – شام یک وعده ( جوجه کباب با سرویس کامل )
3– صبحانه یک وعده ( املت ، پنیر و کره ، چای )
4- اسکان در کاروانسرای مرنجاب
5- کویرنوردی در رمل های طلائی و دریاچه نمک مرنجاب

لوازم مورد نیاز فردی :
1- کیسه خواب یا دو عدد پتو
2- لباس گرم ، کلاه ، عینک ، هد لامپ ، کفش کتونی
3- بشقاب ، قاشق ، لیوان
4- کارت شناسای و بیمه ورزشی
5- داروها و لوازم شخصی

خوراک مورد نیاز فردی :
1- ناهار دو وعده ( یک وعده برای داخل ماشین )
2- آب برای دو روز
3- تنقلات ، میوه

☼ هزینه برنامه : هر نفر 850000 ریال ☼

☼ تاریخ ثبت نام : تا ساعت 22 یکشنبه 21 دیماه93 ☼

▲ سرپرست برنامه : احمد اشرفی 09121312735 - 09391312735 ▲

فراخوان برگزاری مجمع عمومی عادی گروه کوهنوردی شهریار

( زمان اسفند 1393 )
..
.
.
.
ماده 30 ) مجمع عمومی :
عالی ترین مرجع تصمیم گیری گروه است و به دو صورت عادی و فوق العاده برگزار می گردد . انتخاب مسئولین در هیئت مدیره در دوره اول بر عهده هیئت موسس و در دوره های دوم و بعد از آن از طریق برگزاری انتخابات در مجمع عمومی خواهد بود .
ماده 32 ) مجمع عمومی عادی :
متشکل از کلیه اعضای گروه می باشد که هر دو سال یکبار و به منظور زیر تشکیل می شود .
32 - 1 ) شنیدن گزارش فعالیتهای یکساله سرپرست گروه ، هیئت مدیره ، بازرس و کمیته های اجرائی .
32 - 2 ) انتخاب یا ابقای اعضای اصلی و علی البدل هيئت مديره براي دوره دو ساله .

فرا رسیدن فصل «زمستان»؛ توصیه‌های فدراسیون به علاقه‌مندان کوهنوردی

زمستان زیبا و فریبنده کم کم در گوشه کنار کشورمان خود نمایی میکند و به قول کوه‌نوردان : بهار کوه‌نوردی فرا رسیده است!

 کوهستان و طبیعت برفی بسیار زیبا و جذاب است و هر گونه فعالیت ورزشی در این گونه محیط ها بسیار لذت بخش و مفرح است . اما متاسفانه در کنار این جذابیت : خطرات و تهدیدهای زیادی نیز نهفته است که جز با آگاهی و پیشبینی های لازم نمی توان از آنها دوری کرد و استفاده لازم و مفید را برد .

بسیاری از این آگاهی ها جز با کمک آموزشهای مداوم و تجربه طولانی بدست نمی آید . با این حال کار گروه پزشکی کوهستان فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی توصیه های زیر را جهت بهره وری بیشتر و سالم تر کوه‌نوردان و طبیعت گردان عزیز از این فصل زیبا به اطلاع میرساند .

۱- پوشاک مناسب مهمترین ابزار حضور در محیطهای پر برف و سرد است . پیش بینی لازم را میبایست از نظر همه نوع هوا و شرایط محیطی داشت . اگر چه ممکن است در میانه روز و شرایط بدون باد هوا چنان گرم شود که بتوان با یک لایه لباس نازک فعالیت کرد ولی در ارتفاعات این شرایط ممکن است هر لحظه تغییر کند . میبایست البسه لازم را در کوله خود به همراه داشت . با تنها یک کفش تابستانی و پیراهن استین کوتاه و شلوارک در زمستان به کوه رفتن همانقدر عجیب است که با کت پر در تابستان فعالیت کردن .

یکشنبه, 02 نوامبر 2014

بانوان

جستجو در سایت

نگاه محیط زیستی ما

 حمایت از کَل ایرانی