یکشنبه, 20 دسامبر 2015

جلسه هفتگی گروه کوهنوردی شهریار به مناسبت آغاز امامت حضرت ولی‌عصر (عج) و جشن شب یلدا

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جلسه این هفته گروه کوهنوردی شهریار مورخ یکشنبه 29 آذر مطابق با قرار قبلی به مناسبت آغاز امامت حضرت ولی‌عصر (عج) و همراه با جشنی به پاس شب یلدا با حضور مسئولین هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهریار، اعضاء گروه کوهنوردی شهریار و مسئولین گروه کوهنوردی محترم شهریاران به اتفاق بیش از 40 همنورد برگزار گردید...


این مراسم ابتدا با صحبتهای دبیر گروه آغاز شد  پس از خیر مقدم به میهمانان، گزارش برنامه مسیر امامزاده داود به شهرستانک خوانده شد؛ سپس سرپرست گروه کوهنوردی شهریار، مطالبی را پیرامون را پیرامون کوهنوردی و صعودهای ورزشی عنوان کرده و کلیپِ کوتاهی با محتوای صعود به قله کنگور پخش گردید.

در ادامه برنامه، با حضور بزرگان و مسئولین حاضر، از تلاشهای انجام گرفته در حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی، ورزشِ کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهریار تقدیر به عمل آمد.

در بخش بعدی برنامه، با حضور آقای رفیعی (نماینده امور هیئت های کوهنوردی شهرستانهای استان تهران)  وبسایت هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهریار افتتاح و از آن رونمایی گردید.

نمایشگاه عکسِ مواهب طبیعتِ کوهستانی، شامل تصاویر منتخب برنامه های گروه کوهنوردی شهریار، نیز افتتاح شد و عکسها به نمایش علاقه مندان در آمد.

سپس کلیپی با محتوای خلاصه برنامه های گروه کوهنوردی شهریار در طول سال 94 و حمایتِ همه جانبه از کلِ ایرانی به نمایش در آمد.

گزارش اردوی ششمِ احسانِ بنده لو، ملی پوشِ امیدِ گروه کوهنوردی شهریار، و تصاویرِ وی وصول شد تا در اولین فرصت به سمع و نظر مخاطبان برسد.

سپس احکام صعود قله دماوند تعدادی از همنوردان، به ایشان تقدیم گردید.

پس از پایان یافتنِ بخشِ اصلی مراسم.از میهمانان گرامی پذیرایی شد و توسط آقای بهزاد سلیمانی مسابقات طراحی شده به اجرا در آمد.

در پایان، از کلیه عزیزانی که در اجرای زیبای این برنامه تلاش کرده اند، صمیمانه سپاسگزاریم و از ایشان تقدیر و تشکر فراوان داریم.

 

 

خواندن 763 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید